A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blinera Jashanica

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Bardhi I Madh 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 14
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Blinera Jashanica is a popular singer of Kids music. Vijon mësimet në shkollën Zejnel Salihu. Në Korrik 2014, Blinera Jashanica merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Ëmbelsirat", ku fiton çmimin si debutantja më e mirë....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Vesa Berisha

Roza Sadiku

Edueda Salihaj

Anika Berisha

Blinera Muzhaku

Elta Ademi

Erza Hoti

Rreze Bekteshi


Tags: Blinera Jashanica

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018