A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blleki

Tags: Blleki, Flamur Rukovci

Origin: Gjilan    Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Dashi  
Blleki is a popular singer in hip-hop music. Flamur Rukovci jeton dhe vepron ne Gjilan ose me sakte ne lagjen "Qenar Qeshme", e cila ndryshe njihet si nje lagje ku eshte jeta "Underground". Ben pjese ne nje grup reperash "EKIPA E ZEZ" ku ne pergjithesi kendojne rap underground. Blleki kendon muzike rap te ashper underground, ku tregon ne pergjithesi jeten e shumices se rinise qe e kalojne ne stilin "Gangsta". Punon pa u ndalur dhe padyshim qe se shpejti do te njihet edhe me shume dhe mendoh...

>> Full biography >>


  • Find Blleki on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  46

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018