A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Bruno - S'mund Te Jesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Comments

(0)

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


(x2) Nuk e gjej pse te dua
Por e di pse po vuaj
Ti sje me te me falesh lotin tend
Do te mbaj eren tende si stoli me te bukur
Te premtoj do mendoj gjithmon per ty.
Ti smund te jesh kaq larg
Ne zemer ndjej çdo hap
Kjo jete na zgjodhi ne per te na ndar
Ti smund te jesh kaq larg
Kjo zemer smund te mbaj
Dhe sot un po jetoj ate qe skam

Ti smund te jesh kaq larg
Ne zemer ndjej cdo hap
Kjo jete na zgjodhi ne per te na ndar
Ti smund te jesh kaq larg
Kjo zemer smund te mbaj
Dhe sot un po jetoj ate qe skam


Lyrics submited by Frankalyrics.al © 2007 - 2018