A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Bruno - Dehur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Comments

(0)

29/11/2015

2015-11-29T23:08:35

Participating in

Kënga Magjike 2015


Cigaren dhe goten perpara
Do dehem
Se keshtu i vras kujtimet
Te shoh ty
Ne fund te gotes time
E thyej njesoj si zemren time

Ref:
Nuk kam lot
Se lotet me jane thare
S'kam shpirt
Se ti e ke vrare
Dhe me kot mundohem te harroj
Se kam te lehte pa ty te jetoj(2x)

Inatin
Inatin e mbaj per vete
Se asgje tjeter
Mua s'me ka mbetur
Te shoh ty
Ne fund te gotes time
E thyej njesoj si zemren time

Ref:
Nuk kam lot
Se lotet me jane thare
S'kam shpirt
Se ti e ke vrare
Dhe me kot mundohem te harroj
Se kam te lehte pa ty te jetoj(2x)

Se kam te lehte pa ty te jetoj!


Lyrics submited by Enilyrics.al © 2007 - 2018