A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bruno - A Me Do


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  46

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/09/2017

2017-09-26T17:00:01

Music & Lyrics:

Bruno

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Production:

Imagine Films


A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Jam, un jam, jam pa ty.x2

Shume te kom menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nese ti mu m'ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu

I pushtuar jam, une i gjithi i pushtuar jam
Mendja edhe shpirti jan betu
Do jen gjithmone me ty e jo me mu...
Dhe pse nuk te kom, zemren ta kom dhon...

A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...

Jam, un jam, jam pa ty. x2


Lyrics submited by Kristinae-Cards (4)

2018-05-19 10:36:29
Shumë të kam menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nëse ti mu m'ke harru
Duke të dasht fort, të kam lëndu
2017-12-26 19:23:44
A me do pa kushte ti?
2017-11-27 13:14:03
Jam, un jam, jam pa ty.
2017-10-16 20:28:00
A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018