A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bruno - A Me Do


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  43

26/09/2017

2017-09-26T17:00:01

Music by:

Flori Mumajesi

Music by:

Bruno

Lyrics by:

Flori Mumajesi

Lyrics by:

Bruno

Lyrics by:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Production:

Imagine Films


A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Jam, un jam, jam pa ty.x2

Shume te kom menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nese ti mu m'ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu

I pushtuar jam, une i gjithi i pushtuar jam
Mendja edhe shpirti jan betu
Do jen gjithmone me ty e jo me mu...
Dhe pse nuk te kom, zemren ta kom dhon...

A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...

Jam, un jam, jam pa ty. x2


Lyrics submited by Kristina
e-Cards

 • 2017-11-27 12:28:17
  Jam, un jam, jam pa ty.
 • 2017-11-10 15:53:34
  Shume te kom menu
  Pyes veten ti a m'ke menu
  Nese ti mu m'ke harru
  Duke te dasht fort te kom lendu
 • 2017-10-16 19:37:24
  A me do edhe ti?
  S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
  A me do pa kushte ti?
  Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Add an e-Card

lyrics.al © 2007 - 2017