A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bruno - Godet Shpirtin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/11/2017

2017-11-21T17:59:47

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi
Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

REF.:
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

REF.:
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen

e-Cards (2)

2018-01-13 16:10:12
Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam
2018-01-03 23:12:40
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018