A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bruno - Ne


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Comments

(0)

11/04/2018

2018-04-11T17:00:01

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi
I the vetes tende
Mbaroi, mbaroi...
Pse duhet dhe une
Ta degjoj?
Pyete njeher veten
Çfare me dhe?
Pse m'bone mos me thon
“Kurr NE”

Ref:
Jeta ime, bota ime
Si une s'te detyroj
T'me duash njesoj
Jeta ime, bota ime
U lodhe kaq shume
Prandaj iki un.
Jeta ime, bota ime
Jeta ime, bota ime
Jeta ime

lyrics.al © 2007 - 2018