A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bruno - Ne


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/04/2018

2018-04-11T17:00:01

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi
I the vetes tende
Mbaroi, mbaroi...
Pse duhet dhe une
Ta degjoj?
Pyete njeher veten
Çfare me dhe?
Pse m'bone mos me thon
“Kurr NE”

Ref:
Jeta ime, bota ime
Si une s'te detyroj
T'me duash njesoj
Jeta ime, bota ime
U lodhe kaq shume
Prandaj iki un.
Jeta ime, bota ime
Jeta ime, bota ime
Jeta ime

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018