A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Buenos - Kthehu  (Feat. Ice-B & Digga)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T22:22:14

Featuring

Digga

Featuring

Ice-B


Buenos

-Zemër t'kom dasht, t'du, edhe kom me t'desht
-Plot gabime i kom bo, po prap ti ke hesht
-Heshtja um ka vra, po lot sun kom qit
-E tash jetoj me shpres, qe mu kthyhën ajo dit
-Ejj.. po sun pe gjej, se di ku ka met
-Ti ma more rahatin, as gjumin se boj qet
-Për jet, kom me t'kujtu, qdo dit, e qdo nat
-Zemra jem ka me pushu, at'her kur t'ka ngat
-Po du, me kon me ty, e ti me kon me mu
-Po du, me ra bashk, e n'mëngjes bashk mu qu
-T'keqen, mos me menu, du me t'pas n'kraht e mi
-E kurr, mos me t'lëndu, gjithmon, me t'dhon dashni
-Me bo, lidhje perfekt, asniher mos me t'lon vet
-E di qe e ki shtir, po as une se kom leht
-Ndërgjeja tash po m'vret, me lot jom ka shkruj
-Ejj, pi lutna zotit mos me t'prek dor e huj...

iCe-b

Reff.:

- Bejb, Gabim kom bo... Po du falje me kerku
- T'lutem kthehu te un... Ti e din sa shum te du
- A thu, ku je ti tash... A thu a flen e qet
- Edhe, pse jemi larg... Zemra jem te ti ka mbet...

Digga

- Krejta i kisha dhon.. Veq mu kon apet me ty
- Jeta jeme ska kuptim.. Pa u kon present ti
- T'lutem kthehu.. Se e di hala um don
- Po du mu kthy kohën prapa.. kjo zemër dashuron
- Ejj, I miss you bejbe.. Une hala t'du
- M'fal per gabimet.. E di që t`kom lëndu
- Tash, jetoj pa ty.. Po me zemer je me mu
- E hala pe kujtoj kohen që bashk, e kem kalu
- Si sot, e maj men.. Diten kur tkom pa
- Daten, edhe oren, qe dham bes mos mu nda
- Tash, prej ati momenti.. se din, sa tdu
- Ti je jeta jem.. Veq per ty jom tu jetu
- A thu, pse sje me mu.. a thu ku ke shku
- Po thu, me t'lon qet, po kjo zemer sdin mu shu
- Bejbe.. po tlutem kthehu, kthehu afer meje
- Po du me t'pasën ngat, qdo sekond me kon pran teje...

iCe-B

Reff.:

- Bejb, Gabim kom bo... Po du falje me kerku
- T'lutem kthehu te un... Ti e din sa shum te du
- A thu, ku je ti tash... A thu a flen e qet
- Edhe, pse jemi larg... Zemra jem te ti ka mbet...

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018