A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burak Vehapi

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Burak Vehapi is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 2 Nëntor 2012, Burak & Grupi Fama publikojnë videoklipin "Shen Valentini". Me këtë këngë, Burak & Grupi Fama marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012. Më datë 4 Nëntor 2012, Burak & Grupi Fama publikojnë videoklipin "Vampire". Në vitin 2012, Buraku & Grupi Fama publikojnë albumin "Live Me Grupin Fama" Në Maj 2013, Burak & Grupi Fama merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Falma", në bashkëpunim me Meti Alshiqi. Më datë...

>> Full biography >>


Facebook

Fanpage

Add Official

Social Accounts

Balada 100% Live (2017)

Live 2017 (2017)

Oj Dashnija Jem A Je Gjall (2015)

Live Me Grupin Fama (2012)


» Add A Song »

Martesa Pa Dashni
Dy Ftyra
Qaj
Jo
Çunat E Qefit
Do Të Bëhem I Pasur
Vampire
Cikirushja
Shen Valentini
Po Te Pershendes


Related Artists:

Ardian Dema

Marin Raja (Rini)

Shkelqim Kola

Ali Gërguri

Burim Bytyqi

Bardh Spahja

Edi Krasniqi (Edi)

Sadik Uka

Blerim Marshiqi

Shkelzen Azemi


Tags: Burak Vehapi, Burak, Buraki, Buraku, Buraku Dhe Grupi Fama, Buraku Fama, Buraku & Grupi Fama

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018