Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Buta

Tags: Buta, Betim Januzaj

Residence:        Age: 22   Zodiac sign: Dashi  
Buta is a popular singer in hip-hop music. Jeton ne Ferizaj dhe emri i vertetë është Betim Januzaj. Eshte pjese elabelit The Infamous Ham Squad. Hip hopi ishte dhe eshte muzika e tij e preferuar. Me tekste eshte marr prej moshes 12 vjeqare. Ne Shtator 2010 ka vendos qe mos me qen me veq fans i hip hopit,po edhe pjese e tij. Ne intervista te ndryshme ka deklaruar qe ndjek hapat e rrymes new school hip-hop, pasi ai thote se u rrit me rrepera si Lil Wayne e Future, jo me rreperat legjendar T...

>> Full biography >>


  • Find Buta on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  461

Pranvere / Vere '17 (2017)

.png" content="5" width="160" height="31">

Dr. Zhivago Ep (2016)

.png" content="5" width="160" height="31">

Z.Ndjenja Ep (2015)

.png" content="5" width="160" height="31">

Rolling Stoned Vol. Ii (2013)

.png" content="3.7" width="160" height="31">

Rolling Stoned Vol. I (2013)

.png" content="5" width="160" height="31">


» Add A Song »


Mbi Re
Hashish Thaci
Per Trip
Z. Ndjenja
N'rregull
200 Kmh
Ndjekja
Mellow
Kqyre
Mucho Guapo


Buta in e-Cards:

Add an e-Card

Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017