A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Butrinti Sjell Projektin E Tij Solo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
[01-07-2015]
Këngëtari Butrint Imeri, që së fundmi është futur fuqishëm në skenën e muzikës shqiptare në bashkëpunimin e tij të famshëm me Blunt e Real 1, këtë herë ka sjellë projektin e tij solo.

Butrinti do ta sjellë projektin e tij shumë shpejt, kurse video paralajmëruese premton shumë.

Videoklipin e këngës “Merre zemrën tem” e ka realizuar Entermedia.
 (Indeksonline)

      Butrint Imeri - Merre Zemrën Tem [Teksti dhe Klipi]
lyrics.al © 2007 - 2018