A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

2 Fjalë Për Klipin E Ri "Eja Eja” Nga Butrinti


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  13

[18-10-2015]
Talenti i ri Butrint Imeri sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Eja eja". Ndonëse i ri në moshë ai po arrin të kap mjaft mirë tregun e muzikës.

Muzika është punuar nga Cekic Beats, e ndërsa tekstin e ka shkruar Vig Poppa.

Videoklipi është punuar nga Entermedia, ndërsa ky projekt vjen pas bashkpunimit të tij mjaft të suksesshëm me DJ Blunt & Real 1.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Butrint Imeri - Eja Eja [Teksti dhe Klipi]


Loading...


Kalendari
24/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Warning: mysqli_result::free(): Couldn't fetch mysqli_result in /home/lyricsal/public_html/dsolo/desktop-rightnew.php on line 58

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Vote