A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ki Me Lyp” Nga Butrint Feat Dj Blunt & Real 1


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  4

[21-04-2015]
Këngëtari i ri i skenës sonë, shumë i talentuar Butrint Imeri ka publikuar videoklipin e tij më të ri, cili është në bashkpunim me Dj Blunt & Real 1.

Kënga quhet "Ki me lyp" dhe është ritmike. Muzika është punuar nga CekicBeats, ndërsa vija melodike nga Vig Poppa. Teksti është shkruar nga Real 1 & Vig Poppa, ndërsa orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

Për videioklipin janë kujdesur produksioni nga Prishtina Enter Media, e ndërsa për styling në videoklip Diana Qerimi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Butrint - Ki Me Lyp (Feat.Dj Blunt & Real 1) [Teksti dhe Klipi]


Loading...


Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote