A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bx-A - Broken Fringer  (Feat. Phenom)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/03/2011

2011-03-15T10:10:46

Featuring

Don Phenom


..........................................................
Se jem na hajde ktu e gjena
Ti qi tana me .............
Bx qaty per dit e kem bo si ....
Pidhat jasht se ktu ka vetem qim none
Qka bojm na ktu rrall kush se bon (qkaa)
Jem djemt jaro A.B.I jaro naksion
Do tjer po han mut po me fol spo kan guxim
Zero zero zero zero zero po vjen edhe pidh (aa pidh)


Lyrics submited by  Gazmend




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018