A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Bx-A
  • Na Pe Ndreqim Ti Pe Prish

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Bx-A - Na Pe Ndreqim Ti Pe Prish  (Feat. Presioni, Pejoni & Phenom)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/01/2014

2014-01-04T05:16:27

Featuring

Don Phenom

Featuring

Presioni

Song from the album:

"13 çingrrao"


Ref:2x Preisoni & Bx-A
.....................................................
Nese ka ma pidh none qe mun e bon ma mir se na at'her
Na pe ndreqim ti pe prish na pe ndreqim ti pe prish
Nese ka ma pidh none qe mun e bo ma mir se na at'her
Na pe ndreqim ti pe prish na pe ndreqim ti pe prish
.....................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018