lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
CadoxTags: Cadox
Origin: Gjilan      Age: 23   Zodiac sign: Akrepi  
Cadox is a popular singer. Suad xhaferi i njohur si (Cadox) prejardhjen e ka prej fshatit Novosell komuna e bujanovcit. Cadox Me Muzik dhe me zhandrrin etij rap hip hop kafilluar karrijeren qysh nga viti 2008 dhe ka aférsisht 30-40 kang mos ma teper sepse disa jan zhdukur nga arkivi po gjinden disa naper web faqe te ndryshme Cadox ka bashkpunime me repera te ndryshem dhe priten ende bashkpunime ma te mira me repera té ndryshem thenja e preferuar si e qdo reper... >> Full biography >>
  • Find Cadox on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  6 :: Gaca Ra Ntok ::  
 :: Je Suis Un Soldat ::  
 :: Venit ::  Loading...Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote