A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Cadox is a popular singer. Suad xhaferi i njohur si (Cadox) prejardhjen e ka prej fshatit Novosell komuna e bujanovcit. Cadox Me Muzik dhe me zhandrrin etij rap hip hop kafilluar karrijeren qysh nga viti 2008 dhe ka aférsisht 30-40 kang mos ma teper sepse disa jan zhdukur nga arkivi po gjinden disa naper web faqe te ndryshme Cadox ka bashkpunime me repera te ndryshem dhe priten ende bashkpunime ma te mira me repera té ndryshem thenja e preferuar si e qdo reperit ésht e nje...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Explicit

Edijan Muhaxheri

Laurant Halimi

Besmir Spahiu

Napoleon

Herolind Ramabaja

Liil Craizy

Dossi A.K.A Professional's

Dr.Nushi

Ron Rexhi


Tags: Cadox

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018