A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Ulu  (Feat. 2po2)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  116

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/09/2017

2017-09-13T15:00:00

Featuring

2po2

Song from the album:

"Winter Is Here"


[REF. 2po2:]
kur kaloj ma sheh kerrin, ouais c'est bon (ulu)
ftyra jem n'tv, ouais c'est bon (ulu)
kur ma sheh karieren,
ouais c'est bon (ulu) ouais c'est bon (ulu) ouais c'est bon (ulu)

[Capo:]
jom i vesht krejt Hilfiger
femnen tone e kom n'kerr
pse po bohesh ti hater
un ta nxo ty meniher
n'dor e kom un ni rolex (flex)
im just flexing on my ex (flex)
im just flexing on my next (flex)
im just flexing on ur mohterf*cker fake rap
asnjo spe shoh une n'track sot
asnjo spo bon kurgjo special
muzika u mush veq ego and I know
kur jom mire une thom ouais c'est bon
kur m'sheh n'rrug un ta boj qa ke bo
eeeee kthe kryt anej, ulu, ulu
ti qa thu s'ma len shej
ulu, ulu
per ket loj jom sensei ulu
si samuray un i prej

[REF. 2x 2po2:]
kur kaloj ma sheh kerrin, ouais c'est bon (ulu)
ftyra jem n'tv, ouais c'est bon (ulu)
kur ma sheh karieren,
ouais c'est bon (ulu) ouais c'est bon (ulu) ouais c'est bon (ulu)

[2po2:]
jon ka ma lypin update-in
ta update-i krejt repin
lejlat ma kan lehtu gjepin
ma kan afru malin me detin
ulu ti ulu ti ulu
a je ti gati per shefin
perkulu perkulu perkulu
ulu ti n'guj per mbretin
puthe ti puthe ti doren
20 20 e ki oren
friendly po sillesh me neve
na nuk pe hajna mo foren
na nuk pe dojna rrespektin
prej qe jem njoftu me lekin
prej rruges mentalitetin
n'bel te montum e kom hekrin
heeeej t'lutna mos ma prish zarin
prej fillimit n'ven tparin
pershendetne cezarin
aaaah e kom full kalendarin

[REF. x2 2po2:]
Kur kaloj ma sheh kerrin, ouais c'est bon (ulu)
ftyra jem n'tv, ouais c'est bon(ulu)
kur ma sheh karieren,
ouais c'est bon (ulu) ouais c'est bon (ulu) ouais c'est bon (ulu)


Lyrics submited by kapooooooe-Cards (1)

U krijua nga Capital K 😎 2018-06-09 11:04:23
Asnjo spe shoh une n'track sot
Asnjo spo bon kurgjo special

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018