A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T - Gucci


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  34

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/10/2017

2017-10-08T18:48:58

Song from the album:

"Winter Is Here"


Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash

Gucci grupi jem, Gucci kejt jom vet
Po m'doket vetja sikur me kon na n'Gucci Ad
Si me bo reklam si me bo reklama
Se kudo qe po shkelim bohet Hallakama
Ti pe din qe s'nalem, ti pe din qe s'nalem
Mos se bon gabim se e din s'ta falum

Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
Sen Sen
Perveq hekrit tem edhe Uzit
Gucci shirt, Gucci shoes, Gucci bag
Rruges per Koncert
Tu u dok si Mbret
Alergjik n'Hatera jom, Alergjik en front
Droga jem sukses full efect un kan kap
No sleep gang tu mbledh lek per qdo Nat3
World Tour, World Tour vetem jom tu ardh
...[?]...
Po ni Mixtape me 15 sene t'reja po vjen
I'm comin'
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash...


Lyrics submited by leotrim_shamolli



e-Cards (1)

2018-07-09 15:14:42
Kurgjo skom ner Gucci
Kurgjo skom ner Gucci
U U
Perveq hekrit tem edhe duqit
Cash Cash

Add an e-Card

Fullscreen



more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018