A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cappa'l

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Lipjan 
BIOGRAFIA: Cappa'l is a singer of Hip-Hop music. Lulzim Jakupi i Njohur si Cappa'L eshte Reper nga Lipjani. Ai eshte shoke me MAkaveli-n & BlackTiger E Reppera te tjere nga Lipjani , Ai eshte ne Grupin RadicaLRecords BAshk me $kodro dhe repera te tjere. Në Korrik 2012, G Force merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Yes Yes Ya", në bashkëpunim me Cappa'l. Më datë 24 Korrik 2015, Cappa'l publikon videoklipin "Lp'cypher", në bashkëpunim me Ex-Sick & Xmx. Në Korrik 2015, Cappa'l & Illbi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ibro

W.G.

BigBang

Faton Morina

D'one

Danzo

D.S.

Dr.Ree

Liilosix

Dren Ukaj


Tags: Cappa'l, Cappa.L, Cappa L, Cappa-L, Lulzim Jakupi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018