Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • lyrics.al

Cartani - Vec 1 Moment

Song Lyrics:

CARTANI:
VEC 1 MOMENT E JO ME SHUME une e ti me kon bashke
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UN E NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZT E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS.

DOPPIO:
Jeta n'club bejb me e mira n'club site e tu po me ndjekin prape nuk po t'njoh e nuk po m'njeh si dje si sot po nihesh hot.
Llapadop si bo cdo nat pija darkes bo tik tak aq me shume e aq me pak ti thirri rastesi e niu me fat.
afrohu pak se ti fillikat e ikim diku lart si histori filmash as divat para teje nuk vlejn aspak para meje pralla librash hajde ma ngat niu rehat se si vampiri n'gjak un jam i etur.
Si zonja pare ki me u ni me mu en krah atmosfera jone s'eshte e vdekur.

CARTANI:
VEC I MOMENT E JO ME SHUME un e ti me kon bashk
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UN E NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZET E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS.

CARTANI:
Un ta shof love ta lexoj n'sy po me do me ko me mu edh une me me ty.
Nuk e di rastesi jena bo c'do nat me prek in the same club.
Hat e veshur e qeshur perhere,
Plot e dun po kush sun e merr,
Me gjeste me thote ti eja menjehere,
Parajsa ne tok dhe toka ne ferr.
Ndenja leviz n'goj, n'vesh, n'zemer please afroje bashke me temen.
You are sexy amazing femer.
Demen nuk ta them per t'rrit menen nisu prej meje un drejt teje.
Harten n'dore e thesarin gjeje vreje vec 1 moment du leje vazhdimi ka me kon fund i ksaj deje.

CARTANI:
X5
VEC 1 MOMENT E JO ME SHUME un me kon bashk
JENA BO PER NJONI-TJETRIN ZEMER T'LUTEM VEC 1 CAST
VEC 1 MOMENT EJA TEK UNE NUK DO T'JEMI BASHKE KUR BUZT E TUA PREKIN T'MIAT UNE MO NUK FLAS!!!!!!

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018