A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Çartani - Gang Bang  (Feat. Lazy Jkn)


Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/01/2016

2016-01-30T17:59:24

Krejt ranshem , une jam banditi qe nstil tvet futet kandshem
Shum i damshem ..
Jeta kunder nesh , e une kundra me estraden ..
Ky osht kuptimi emnit tem , me temin sdi pse kapen ..

Sen skena mir jena jena msu me prit ..
Dikur rrepin e ban t'vjetrit tash po e bajn t'rit ..
Frymzohen te banda se me rrep tonin jan rrit kta ..
Na njeh edhe politika 100 % bandita ..

Kur jom kan une DEALER , ti sje kon as reper ..
Ti po hec neper drit , un po eci neper terr ..
Eci n'kam eci n'kerr , edhe t'pershdeti shoki..
Sdo me thon qe mki haver, nese doren ty ta rroki ..

Sa i perket punes per xhep , interesohen vet ..
Une e shes un ju pres , vec a i keni lekt x2

Ref
Yeah I'm a gang bang feel the gang bang ..
You know my 9 millimeter goes bang bang ..

Lazy
Smun e lo pa hi n'to , se ÇARTi e dhezi ..
Na bashkoj rrepi , JKN E LAZY ..
Na njohin si bandita , ulim posht cdo lloj mbreti ..
Muhabeti te leki , grepi te xhepi ..

Secili vjen te na , te tan i mirpresim ..
Ta japim rrespektin nuk shohim interesin ..
Nkrah tjeter biznesin , ja bajna hyzmetin ..
E dhezim e djegim , pse jo edhe e shesim ..

Suksesin
E bajm vet , nuk e presim prej jush ..
Nuk e hapin rrethin , sna duhet kerrkush ..
Pa e pas 1 kusht , jo sna duhet kerrkush ..
As njani prej jush ..

Ref

Yeah I'm a gang bang feel the gang bang ..
You know my 9 millimeter goes bang bang ..

Çartani
Na vini anash , o cuna mamash ..
Karrikatura famash , ngoni rrep gjigandash ..
Lidhjet neper bot jan , prap na vini anash .
Po ju na vini anash ..

Se boj per fam , sa her duhet me jau than ...
Fjalt e mia kan pesh , se lojen e kam t'ran ..
Shihem rrall e permall , shihem ball e perball ..
E ket rrep industri , une kam me e kall ..

Une vi prej n'Tropoj , TROPOJANT IN DA HOUSE ..
Çelsin e suksesit , n'dor e kam si mouse ..
E boj pouse , dridhe bounce ..
Ata qe sjan me mu , krejt po lypnin aleanc ..

Fenomenal ky fenomen , qe t'fikso prej fillimit ..
Ju jeni aktorat , e une rregjizori i filmit ..
E sa per kang , sja keni iden kombinimit ..
Profesori i rrepit , ju ço nshkoll tdenimit ..

Ref
Yeah I'm a gang bang feel the gang bang ..
You know my 9 millimeter goes bang bang ..


Lyrics submited by  arled80
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018