A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cekicat

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Cekicat is a group/singers of Hip-Hop music. Grupi Cekic ose Cekicat perbehet nga: Asan Asani, i lindur me 1994-04-08, ne Llakavice nje Fshat i Gostivarit PimeX (Artan Ibrahimi), i lindur me 1995-30-10, ne Gostivar. Eshte Kick Boxer. NIGGA (Lorean Rushiti), i lindur me 1996-28-09, ne Gostivar....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Treshat

North Side

Arm

T1gr4t

Dominoz

AlGlobos

Double-G

Maskat-G

RealGangsta

Ritmi I Nates


Tags: Cekicat, Cekic

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018