A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
09/06/2010 - 09/06/2010
Face Club, GJILAN
Attendees: Enkelejda Arifi
Ziko TV / Radio Kosova

Mbajtur të mërkurën, 9 qershor, në ‘Face Club’ – Gjilan, ora 21:00,

FITUESIT

ÇMIMI I PARË - F-Kay ft. Adelina Tahiri “Magnet”, Tex: F-Kay & Blero, Muz & Ork: Çekiç
ÇMIMI I DYTË - Zaimina Vasjari “Me sy të penduar”, Tex, Muz & Ork: Elgit Dode – & ZICO TV
ÇMIMI I TRETË - Habibe Ostreni “Më harro”, Tex: Arian Thaqi , Muz & Ork: Ardian Kastrati

BEST DUO - F-Kay ft. Adelina Tahiri “Magnet”, Tex: F-Kay & Blero, Muz & Ork: Çekiç
ZICO TV - Zaimina Vasjari “Me sy të penduar”, Tex, Muz & Ork: Elgit Dode
BEST HIP HOP - Klani Shqiptar ft. Dj Blunt “Hey”, Tex: Alberti, Muz & Ork: Dr Nushi
BEST RnB - Revolt Klan “Puthje franceze”, Tex: Revolt Klan, Muz & Ork: Elgit Dode
BEST POP - Kosovare Hasi “Të jesh a të mos jesh“, Tex: Fatmir Muja, Muz & Ork: Wirusi
BEST INTERPRET - Persa Beqiri “Nuk dëgjon”, Tex: Persa, Muz & Ork: Adrian Hila
BEST FEMALE - Viki “Me të vjetra”, Tex, Muz & Ork: Genc Prelvukaj
BEST MALE - Besart Halimi “Ti nuk më ndjen”, Tex, Muz & Ork: Big Bang
PARAQITJA SKENIKE - Valza Bajra “Lëshoma skenen”, Tex: V. Bajra, Muz: White LG, Ork: F. Boshnjaku
BEST NEW ARTIST - Sammy Ceka “bikini”, Tex: Hajro Ceka, Muz & Ork: Gëzim Haxhimehmedi
CMIMI I INTERNETIT - Omerta “Recognize me”, Tex: Omerta, Muz & Ork: J-Beatz

Prezantuese: Enkelejda Arifi

Mysafirët Speciale:
Zanfina Ismaili – Fituese e Finales së Madhe ‘ÇM 2006’
Mirsa Kërçeli – Fituese e Finales së Madhe ‘ÇM 2009’
Mirvete Bajrami - Mikja
Kastro Zizo
Hekuran Krasniqi


Not Yet Rated

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018