A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Centaur

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Centaur is a popular group/singers. Centaur ka dhene shume koncerte dhe te gjitha kane qene live. Prezantimi pare ka qene ne 25 shtator 1992: Live tek Pallati Kultures me Erion Zaloshnjen vokal.Centaur kendon 5 kenge nga keto 3 krijime te grupit dhe cover Knocking on Heavens Door (GNR) and Paranoid Black Sabath. 2 jave me vone koncert recital tek Instituti Arteve (ne ate kohe) sot akademia e arteve. Centaur prezantohen me 15 materiale nga te cilat 11 produksione Centaur dhe 4 cover...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Grupi I Burrave

A.D.A.

Ksb

Ver8

Kurora Labe

Copyleft

Gre3nt

Veriort

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari


Tags: Centaur

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018