A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Centimetri

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Centimetri is a group/singers of Pop-Rock music. Në Qershor 2006, Centimetri marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Spo Ma Nin". Në Dhjetor 2005, Centimetri marrin pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Spo Ma Nin"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ylli Shaqiri

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Peter Pan Quartet

Bom Bom Band

Harrnat

Orjent Memo

Peppermint

Odietamo

Crown Records

Shqiponja Zeze

Nipat E Gjelir Islamit

Vellezerit Avullia


Tags: Centimetri, Ylli Shaqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018