A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Chris Cornell

Part Of Me ➡ Pjesë E Imja

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Translate A Song »

More Translations »


Part Of Me

Little girl, I love when she talks to me
Got to smile when she walks that walk with me
I want the girl but I want a lot
Might cross my mind, but that's where it stops

Oh, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me
I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me

I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me
I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of, part of, part of me

I love the girl, I'm loving the dress she wears
She's got a hold, got a hold of my neck, oh yeah
I wanna cry, the way that she moves
I want the girl but not what she's going through

Oh, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me
I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me

I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me
I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of, part of, part of me

She was so friendly, I had one too many
But now that they tell she was rubbing up against me
But I swear, never meant a thing, she was just a fling
There's no other woman who does it like you

That bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me
I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of me

I said no, that bitch ain't a part of me
No, that bitch ain't a part of, part of, part of me


Pjesë E Imja

Vajzë e vogël, Më pëlqen kur më flet
Duhet të buzëqesh kur ajo ecën ashtu me mua
E dua atë vajzë, por dua shumë
Mund të më kalojë nëpër mend, por ndalet aty

O, ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja

Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja

E dua vajzën, jam i dashuruar me fustanin që ka veshur
Ajo ma shtrëngon, ma shtrëngon qafën, po
Dua të qaj, per mënyrën se si ajo lëviz
E dua vajzën, por jo atë që është duke kaluar

O, ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja

Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja

Ajo ishte kaq miqësore, kam pasur një si shumë
Por tani ata më thonë se ajo po fërkohet tek unë
Por betohem, kurrë nuk pata ndonjë qëllim, ajo ishte vetëm një hallakatje
Nuk ka asnjë grua tjetër që e bën si ti

O, ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja

Thashë JO! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja
Jo! Ajo kurvë nuk është një pjesë e imja

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018