A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ciara

Tags: Ciara

Origin: Austin    Residence:        Age: 32   Zodiac sign: Akrepi  
Ciara is a very famous international artist. Ciara Princess Harris, e njohur më së miri si Ciara, është një këngë-shkruese, kërcimtare dhe modele amerikane. Ciara ka lindur në Austin, Teksas. Me albumet e shitura në të gjithë botën numërohen më shumë se 7 milion kopje disqesh dhe është renditur në shumë klasifikime botërore. Kënga e saj më e njohur është publikimi i saj i parë që e bëri atë të njohur në të gjithë botën: 1,2 step. Disa nga titujt e këngëve që ajo ka nxjerr në treg janë goodi...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4


» Add A Song »


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018