A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cima (Rasim Thaqi)

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  62
  • Origin:
  • Vukovc 
  • Age:
  • 68
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cima (Rasim Thaqi) is a popular singer. AUTOBIOGRAFI: Një pjesë të fëmijërisë e kam kaluar në fshat, periudhë të cilën e kujtoj me nostalgji. Fshati më mungon shumë dhe jeta në qytet më duket shumë e mërzitshme. Këtu do të flas për fëmijërinë time dhe ju keni rast të dini më shumë për mua. Kam lindur në Llapushnik të Drenicës. Babai Rrustemi dhe nëna Habibja na kanë marue tre djem e dy vajza. Nënës sime i kanë vdekur 5 fëmijë, kur ishin shumë të vegjël - për njërin që i ka vdekë jam g...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr.Nushi

Edijan Muhaxheri

Valon Buquku

Afrim Uka

Endrit Duraku

Casp'

Zeqe Kuqi

Adrian Rusta

Life Soldier

Burim Hoxha


Tags: Cima (Rasim Thaqi), Cima, Rasim Thaqi, Rasim Thaci

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018