A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
ClaydeeTags: Claydee, Claydee Lupa, Klejdi Lupa, Klajdi Lupa, Kleidi, Llupa
Origin: Tiranë    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: Binjaket  
Claydee is a popular singer in rhythmic music. Claydee, ose ndryshe Klejdi Lupa, lindi në Tiranë në vitin 1985 dhe që në moshën katër vjeçare zhvendoset me familjen në Athinë. Me mbarimin e shkollës së mesme, fillon studimet për Audio Engineering dhe e përfundon atë në vitin 2006. Në vitin 2008 fillon punë në një televizion muzikor, punë e cila i ndryshon dhe jetën përsa i përket karrierës muzikore. Gjatë viteve në vijim, eksperimentonte me muzikën duke kombinuar talentin me aftësitë muzikore... >> Full biography >>
  • Find Claydee on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  99 :: Who ::  
 :: Hey Ma ::  
 :: Senorita ::  
 :: Tonight ::  
 :: Come To Papa ::  
 :: Sexy Papi ::  
 :: Watching Over You ::  
 :: Because Of You ::  
 :: Do It ::  
 :: Call Me ::  


Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote