A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Cobra is a popular singer. Më datë 17 Gusht 2010, Cobra publikon videoklipin "Rrugës Na Ki", në bashkëpunim me Gjaksori. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Roland Caka

Adem Imeri

Lavdimi A.K.A Alboszz

Agim Kapllani

Striqka

Besim Koni

Pjerin Gjondrekaj

Shpetim Lama

Labinot Zogaj

Kastriot Latifi


Tags: Cobra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018