A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Cody is a popular group/singers of Rock & Pop-Rock music. Në Maj 2008, Cody marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Treni I Endrave"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Garazhat E Bardha

Crossbones

Red Carpet

Who's Elektra

Social Sons

Cute Babulja

Smash

Vellezerit Rexhmati

RDMS

Black Street


Tags: Cody, Codi, Kodi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018