A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Corona

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Corona is a popular group/singers. Në vitin 2005, Remi & Corona publikojnë albumin "Live". Më datë 20 Nëntor 2015, Nysret Muçiqi & Corona publikojnë videoklipin "Embelsira Ime". Më datë 12 Gusht 2017, Nysret Muçiqi publikojnë videoklipin "Tre Mije Vjet Me Plis Te Bardhe", në bashkëpunim me Corona....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live (2005)


» Add A Song »

Flamuri


Related Artists:

Motrat Kabashi

Plisat 70

55 Vizionar

Interplay Clicka

High

Dy Krenat

Yjet

Grupi I Burrave

Tingulli I Zjarrtë

G3


Tags: Corona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018