A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Corupt is a singer. Më datë 12 Korrik 2018, Corupt publikon videoklipin "Vetem Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr Like

Toney

G-Boy

Binni

H2rap

Bib Kosova

DNP Lugina

Fatlind Duraku

The'good'father

Shoni Shon


Tags: Corupt

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018