A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  623
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Cozman is a very famous singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertete eshte Ylber Abdullahu dhe eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ka jetuar per shume vite ne Londer dhe atje i kane vene edhe nofken “Cozman”. Prej disa vitesh, djaloshi nga Prishtina i eshte bashkuar grupit te hip hop-it “Babastars” dhe po shijon suksesin ne muzike, i cili sa vjen e po behet edhe...

>> Full biography >>


Tuna

(His ex-girlfriend)

Babastars

(Current label)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Getoar Selimi

Elinel

Lyrical Son

D.U.D.A.

Gent Fatali

Action Bronson

Lumi B

Lannex

Skivi

Cyanide


Tags: Cozman, Tuna, Cozzy, Ylber Loti, Ylber Ahmetllari

Cozman in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018