A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cozman

Tags: Cozman, Tuna, Cozzy, Ylber Loti, Ylber Ahmetllari

Origin: Prishtine      Age: 31   Zodiac sign: Luani  
Cozman is a very famous singer in hip-hop music. Emri i tij i vertete eshte Ylber Abdullahu lindi ne vitin 1986. Ai eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Duket se Cozman prezantoi veten e tij si rrepist, por edhe si nje djale i dashuruar. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ne videoklip ata shfaqen shume afer fizikisht me njeri-tjetrin, duke ofruar skena ‘hot’ per shikuesit. Por me gjithe kurio...

>> Full biography >>


  • Find Cozman on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  597

Cozman in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017