A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cruel P

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Cruel P is a singer. Më datë 17 Prill 2015, Cruel P publikon videoklipin "Ku Je Tash", në bashkëpunim me Kvci....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besnik Etemi

Sokol Latifi

Avdyl Gjinovci

Bestrimi'g

Arb X

Ramiz Kelmendi

Big T

Ennemys

Emrush Hoti

Fbm


Tags: Cruel P

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018