A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Crunkboys

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Crunkboys is a group/singers. chaozi perndryshe quhet erkan shkollen e mesme e ka kryer ne shkollen medicinale tash eshte ne fakultet 20 vjet i lindur me 11 shtator, Da'lil perndryshe quhet liridon mson ne shkollen e mesme medicinale viti i 4 eshte 19 vjet me muzik kan filluar te merren qe ne femijeri....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Double-Headed

Stars

Crazystars

Bronxx

Grupi Avanti

Emcees

Dm (Dostat E Mahalles)

Top String Quartet

Toqkat

R.A.Y Band


Tags: Crunkboys, Crunk Boys, Crunkboyz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018