A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cyanide

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  653
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cyanide is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Jetmir Hoxha a.k.a Cyanide, mbaroi shkollën fillore në Selman Rizë. Mbas luftës në Kosovë, shpresat për një te ardhme më të mir ishin teper të vogla. Në fund të vitit '99, J'H imigroj në SHBA (New York). Në të njejtin vit, filloi vitin e pare në shkollën e mesme "Christopher Columbus" në Bronx. Si shkoll e njohur për turbullina ndërmjet të huajve dhe imigrantëve Shqiptare, J'H gjithashtu e gjeti vetën në mes të problemeve të pa ndëprera. Në filli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Alboholics

(Former member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Maje (2016)

Unreleased Ep (2015)

Id Ego Superego (2015)

Idiokraci (2012)

Elementi I Surprizes (2009)

Ngjarje E Vertet (2006)


» Add A Song »

Forcat Politike
Idiokraci
Ushtarin Tem
Veç Edhe Nje Here
Ne Distance
Kosove

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Bx-A

Kobra aka Helmusi

Jeton

Dren (D.o.G.)

Dryton Deqanasi

Tiki

Mc Qoppa

Merytoni

Barooti

Rrufeja


Tags: Cyanide, Cyanide Aka Dr. Jet, Cynaide, Jetmir Hoxha

Cyanide in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018