A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cyanide

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  644
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cyanide is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Jetmir Hoxha a.k.a Cyanide, mbaroi shkollën fillore në Selman Rizë. Mbas luftës në Kosovë, shpresat për një te ardhme më të mir ishin teper të vogla. Në fund të vitit '99, J'H imigroj në SHBA (New York). Në të njejtin vit, filloi vitin e pare në shkollën e mesme "Christopher Columbus" në Bronx. Si shkoll e njohur për turbullina ndërmjet të huajve dhe imigrantëve Shqiptare, J'H gjithashtu e gjeti vetën në mes të problemeve të pa ndëprera. Në filli...

>> Full biography >>


T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Alboholics

(Former member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Maje (2016)

Id Ego Superego (2015)

Unreleased Ep (2015)

Idiokraci (2012)

Elementi I Surprizes (2009)

Ngjarje E Vertet (2006)


» Add A Song »

Forcat Politike
Veç Edhe Nje Here
Kosove
Ne Distance
Ushtarin Tem
Idiokraci


Related Artists:

Dren (D.o.G.)

Kobra aka Helmusi

Jeton

Bx-A

Overlord

Anonimos

Don Pizhi

I.N.S.E.C.T

Barooti

Real Mc


Tags: Cyanide, Cyanide Aka Dr. Jet, Cynaide, Jetmir Hoxha

Cyanide in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018