A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
D.A.S.K

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: D.A.S.K is a group/singers. 1 bashkim force i dy reperave shqiptar D.M.C a.k.k Babloki dhe Kobra a.k.a Helmusi ben te lind nje grup me emrin D.A.S.K. 1 emer qe permbledh gjera shum interesante dhe private tona dhe lidhet me inicialet e para te emrave ton si ata orgjinal dhe si ata nick name ne Hip Hop. Stema e kti grupi esht nje frymzim i gjith atyre qe e ndjen veten SHQIPTAR tu e dit qe ne historin me te zdritshme per ne ben pjes kjo kafsh si ne luften e Skenderbeut, perkr...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tc-Alboz

Offon

Grupi Folklorik Gostivari

Crash-K

Eclips Energy

Djemte E Tabakanes ‎

Shqiponjat E Zeza

Humanimal

Crazystars

Grupi Arm


Tags: D.A.S.K

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018