A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

D.I.P. - Vetem Ne Te Dy  (Feat. Mc J)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2009

2009-06-16T20:52:42

Featuring

Mc JIt's a long time that we try finding the lyrics to "Vetem Ne Te Dy" sung by D.I.P..
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by David. We wish that's the lyrics you are looking for:

Vetëm ne të dy (x4)

Unë u hutova humba krejt fjalët
E humba veten
Ishte dashuri, me shikim të parë...love
Një fjalë nga ti, më ndezi trupin
Të mbaj në krahë
Je një mrekulli, ndihem ne parajsë...love

(Ref:)
Të shikoj në ënderr sepse zemra të kërkon
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo
Të shikoj ne ënderr sepse shpirti të kërkon
Nuk iki larg prej teje
Edhe yjet t’mi ofrojnë

Vetëm ne të dy (x3)

Po të jetoja dhe një herë tjetër
Unë do të isha persëri me ty
Përqafuar fort...love
Në çdo mëngjes ti më sjell diellin
Dhe dielli yt, nuk ka perëndim
Kjo është dashuri...love

Të shikoj në ënderr sepse zemra të kërkon
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo

Vetëm vetëm ne të dy (x2)
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo

Vetëm vetëm ne të dy (x2)

Në çdo mëngjes ti ma zgjon diellin
Dhe dielli yt, nuk ka perëndim
Kjo është dashuri...love

(Ref:)
Të shikoj në ënderr sepse zemra të kërkon
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo
Të shikoj ne ënderr sepse shpirti të kërkon
Nuk iki larg prej teje
Edhe yjet t’mi ofrojnë

Vetëm ne të dy (x3)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018