A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
D'one

Tags: D'one, D-One

Origin: Zhur      Age: 21  
D'one is a not so known singer of Hip-Hop music. Eshte marr me rap, ka 2009taa , Kur qat Her e formoi Grupinn D.B.R Da BloODy RaPPers , (Reperat e Pergjakshem ) , Bashk me DiToO'N . Hitin e par e boni me DiToOn dhe iD'Xin , Hitin e 2t me DiToOn dhe BaD-Wolfinn ka me vazhduu me boo kongg...­­...

>> Full biography >>


Not Yet Rated

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018