A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: D-Real is a singer. Më datë 3 Dhjetor 2016, D-Real publikon videoklipin "Dikur"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Imi Nimanbegu

Thug One

Daki

Bonton

Ilir Raci

Bardh'zi

Gazi (Rap)

Kastriot Skendraj

M.B.F

Avdiia


Tags: D-Real

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018