A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

D.U.D.A. - Killa  (Feat. Capital T)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  81

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/04/2016

2016-04-10T18:01:18

Featuring

Capital T

Song from the album:

"Hip Hopit Ja Shtim Flaken"


[REF. 2X:]
Njerzt e mi jon killa (killa) ,
Ktu ki pun me burra nuk ki pun me p*dha,
Ktu ski pun me gram ktu ki pun me killa,
Aint' nobody realer I say aint' nobody realer.

[D.U.D.A:]
Bang Bang sun na nal,
neve as me gang,
jena hip hopi vet na
lirisht thirrna wu tang,
ktu osht ni burim,
qe shpesh shendrrohet ntrim,
nqofse mu msheh per keq,
muna met pa ne armshim
e luj lojen pa meshir,
hiq pa hile me vet deshir,
sma ka imponu kerkush,
edhe nburg jom ni i lir,
ska ma mir se rahat,
me punu sikur sahat,
ksaj i thojn kapacitet,
ndor me ni automat,
mu e Capos nuk naj nin,
na sheh nmaje qitu nbin,
na ki n'Tiran e n'Prishtin,
Shkup, Gilan e rrethin,
Shqipet krejt permas na vin,
krejt e din krejt e din,
qohet veni hallakatet,
kur zanin neve na nin,

[REF. 2X:]
Njerzt e mi jon killa (killa) ,
Ktu ki pun me burra nuk ki pun me p*dha,
Ktu ski pun me gram ktu ki pun me killa,
Aint' nobody realer I say aint' nobody realer.

[Capital-T:]
Un jom Capo,
prej meje qkapu
Fejker, me fol per mu,
ti ski kriter,
se nuk je n'nivel,
ama respektin un ta kthej,
gjithqka reciproke,
qe je Hater, me ty luj qoke,
tshtrij per toke,
shum po kqyrni filma,
shum po shihni andrra,
po thu jena gangstera,
po kto jon krejt pallavra,
na jena milionera,
ju sjeni as pasardhsa,
mos ma permeni emrin,
se krejt ju zhduket fara,
rrite basin, lej qa flasin,
pi shoh ka plasin,
pi shoh ka desin,
se me sukses jem ka i vrasim,
i kom njerzt gati,
qe 30 copa ntrup ti shprazin,
po un nuk e dho urdhrin,
nese ti se qet hapin.

[REF. 2X:]
Njerzt e mi jon killa (killa) ,
Ktu ki pun me burra nuk ki pun me p*dha,
Ktu ski pun me gram ktu ki pun me killa,
Aint' nobody realer I say aint' nobody realer.


Lyrics submited by Urime-Cards (1)

2018-07-09 15:59:11
Un jom Capo,
prej meje qkapu
Fejker, me fol per mu,
ti ski kriter,

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018