A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Da Ghost - Urdher I Ri  (Feat. Adelina Ismajli)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/05/2009

2009-05-03T22:12:46

Featuring

Adelina Ismaili

Song from the album:

"Ma I Charti"


Da Ghost :

(Hey, hey , hey,hey )

Urdher i ri amo hit n´club
zonin n'club une jom fresh Poo
Mc-it kur e nin na kur e bim ti sun thu Joo
shkune bire tash dridhe senin
zhurm bojm shum veq na e dina renin
shum trip nice do mi msy tash veres
urdher i ri bjen ngusht para deres

Adelina Ismajli :

Kah Po shkoj kur po kthena veq tollovi (hey)
tash na erdhem hin fuqi urdher i ri (hey)
qu n'kom rri gaditu
hej me ritem pregaditu
dridhe kceje nije
nr 1 ket sen dije.


Reff: Da Ghost - Adelina Ismajli X2.

Hey krejt jom ne bin Hey jo jo zotni
Hey tash unë po vi Hey me urdher t'ri

Da Ghost:

Hey pomp, more pomp it pomp it
peace Aight mush club
time shum nice rrin tash rresht te bina
me urdher t'ri aHa ADELINA
krejt chil u ndrru loja na jem loja
ku shkun qato zojaa erdh droja
Kej shiko N'beat
qe na ku jem na kem mit mit

Adelina Ismajli :

Kur knoj hitt ju boj fitt jom "INFINIT"
s'jom ballkan s'jom UNMIK jom ILLIRIC
qu tash krejt durt nalt
ket sen shpejt e ka qart
e kalli e qarti e dogji
Nr. 1 urdhni ri

Reff: Da Ghost - Adelina Ismajli X2.

Hey krejt jom ne bin Hey jo jo zotni
Hey tash unë po vi Hey me urdher t'ri

Da Ghost - Adelina X2

Hey Njerzt e Mi N'Shqiperi
hey njerzt e mi N'Malsi
hey njerzt e mi N'Kosov
hey njerzt N'Diaspor,

Reff: Da Ghost - Adelina Ismajli X2.

Hey krejt jom ne bin Hey jo jo zotni
Hey tash unë po vi Hey me urdher t'ri...


Lyrics submited by  ediii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018