A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Da Killa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Da Killa is a popular singer of Hip-Hop music. Grupiu KING RECORDS u formua qe nga viti 2000 ne Ferizaj nga Xhavat Sojeva tash më i njohur si Da.Killa. Por duke pasur parasysh se grupi si grup duhej zgjeruar dhe duke marr parasysh miqësinë, afërsinë dhe talentin , pos tjerash dëshirën e flakt që kishin për të bërë rap, në grup u bashkangjitën edhe` Maksi, Pim-V dhe 2-Rim në vitin 2003, ku filluan me një energji më të madhe duke përparuar në këtë drejtim, ku tash më posedojnë edhe Studion e ty...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Atom (2011)


» Add A Song »

Jetimi
Njo Sikur Ti
Dy Zemra
Shesin Man
M'thirrin Killa


Related Artists:

Z.E.F

Erson Shabani

Doppio-O

D.A.P

Keni (K Style)

Knife Man

LT-One

Bigg V

K-Zib

Classic G


Tags: Da Killa, Da-Killa, Da.Killa, D-Killa, Xhavat Sojeva

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018