A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Da Killa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Da Killa is a popular singer of Hip-Hop music. Grupiu KING RECORDS u formua qe nga viti 2000 ne Ferizaj nga Xhavat Sojeva tash më i njohur si Da.Killa. Por duke pasur parasysh se grupi si grup duhej zgjeruar dhe duke marr parasysh miqësinë, afërsinë dhe talentin , pos tjerash dëshirën e flakt që kishin për të bërë rap, në grup u bashkangjitën edhe` Maksi, Pim-V dhe 2-Rim në vitin 2003, ku filluan me një energji më të madhe duke përparuar në këtë drejtim, ku tash më posedojnë edhe Studion e ty...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

Atom (2011)


» Add A Song »

Njo Sikur Ti
Shesin Man
Dy Zemra
M'thirrin Killa
Jetimi


Related Artists:

Mr-Wolf

Bigg V

Big H

F-Boogie

Double T

Bidaki

Legjenda

Kacaki

Kela-N

Mars


Tags: Da Killa, Da-Killa, Da.Killa, D-Killa, Xhavat Sojeva

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018