A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Da New Chain

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Da New Chain is a popular group/singers of Hip-Hop music. Shume veta jane ngaterruar pak me kete grup...Ata mendojne se ‘Da new chai’n dhe ‘Kurorat Fiks’ jane dy grupe te ndryshme, por e kane gabim! Eshte nje skuader thjesht sepse nuk shkonte te dilnin gjashte veta ne skene sebashku, jane ndare ne ndare ne 2 grupe. Pjesetaret jane: DOZA - TANI V - P.K per ‘DA NEW CHAIN’ si grup dhe ANDY V - AROGANTI - MC BLERO per ‘KURORAT FIKS’si grup. Gjithsesi e gjithe skuadra bashke eshte ‘Da New Chain’ dhe gjithcka...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Doza

(Current member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zinxhirt

2D

A.D.X

2 Perqind

West Thugz

Forty Oz

Strongz

St Clicka

Rap Industry

New Stars


Tags: Da New Chain, Dnc, D.N.C

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018