A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Kastrati (Gjermani)

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 18
BIOGRAFIA: Dafina Kastrati (Gjermani) is a popular singer and songwriter of Pop & R&B music. Dafina Kastrati ka lindur dhe jeton në Gjermani. Ajo është një vajzë e re, mjaft e talentuar që po ngjitet suksesshëm në karrierën e saj muzikore. Gjaku i Ballkanit dhe Afrikës rrjedh në venat e saj dhe duket se nuk është një mrekulli që Dafina Kastrati aka Dafina humbi zemrën e saj në muzikë dhe ritëm në moshë të hershme. Falë mbështetjes aktive të prindërve të saj, ajo luan si balerinë në moshën tre vjeçare, duke marrë mësime në hip-hop dhe pia...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Tolaj

Enisa

Tayna

Anita Latifi

Anita Musliu

Selina Prelaj

Blerina Shalari

Dorina Toçi

Adela Bezhani

Barbara Gjokaj


Tags: Dafina Kastrati, Gjermani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018