A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dafina Kastrati - Dua T'jetoj  (Feat. Sabri Fejzullahu)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2008

2008-11-24T23:19:35

Featuring

Sabri Fejzullahu


Dafina Kastrati:
Un kam ardhur ne kte bot
si nje fryt dashurie
tan nuk dua te njoh lot
as ne ket dit varferie
me thuani ju prind e mi
pse skam kapill
a shoh ne dit e ftofta
se un nga shkolla
kur te vij
ju me falni
perqafime te ngrohta

jo nuk kam varferi
ne ket shtepi
kur kam aq dashuri
nje kafshat e bukes sod
me pak e kam
por me ju
me e lumtura jam

dua te jetoj
dua te shpresoj
jam femij i zotit
dua te jetoj
dua te mesoj
sa do i rend te jet loti
nuk lakmoj un pasuri
naten do ta ndris me dituri

Sabri Fejzullahu:
Kur te tjeret te festojn
neper festa pran tryezes
plot te shtruar
ty nje keng do ta kendoj
dhe nje prrall sa per te enderruar

Dafina:
me thuani ju prind e mi
pse skam kapill
a shoh
ne dit e ftofta
se un nga shkolla
kur te vij
ju me falni
perqafime te ngrohta

DAFINA & SABRIU REF 2X
dua te jetoj
dua te shpresoj
jam femij i zotit
dua te jetoj
dua te mesoj
sa do i rend te jet loti
nuk lakmoj un pasuri
naten do ta ndris me dituri


Lyrics submited by  leli2013Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018