A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Rexhepi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  159
  • Origin:
  • Gjermani 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dafina Rexhepi is a popular singer of Pop music. Dafina Rexhepi eshte lindur në Gjermani ku edhe është rritur. Ka hyrë në botën e muzikës Shqiptare si person që premton shumë për karrierë dhe për shkak të stilit të saj të veçantë ka arritur të ketë sukses me të gjitha projektet e publikuara. Është përfolur shumë se po merrte si model këngëtaren tashmë shumë të suksesshme Dafina Zeqiri por një gjë të tillë Dafina Rexhepi e ka mohuar duke thënë se ka një stil të veçantë dhe se është shumë ndryshe...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anita Latifi

Luar

Amantia

Elia

Adrijana

Bruna

Lola Pink

Betime Zylali

Besa Krasniqi

Olgera Lleshaj


Tags: Dafina Rexhepi, Dafinest, Dafina Rexhepi A.K.A Dafinest

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018