A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Rexhepi

Tags: Dafina Rexhepi, Dafinest, Dafina Rexhepi A.K.A Dafinest

Origin: Gjermani    Residence:        Age: 24   Zodiac sign: Gaforrja  
Dafina Rexhepi is a popular singer in pop music. Dafina Rexhepi eshte lindur në Gjermani ku edhe është rritur. Ka hyrë në botën e muzikës Shqiptare si person që premton shumë për karrierë dhe për shkak të stilit të saj të veçantë ka arritur të ketë sukses me të gjitha projektet e publikuara. Është përfolur shumë se po merrte si model këngëtaren tashmë shumë të suksesshme Dafina Zeqiri por një gjë të tillë Dafina Rexhepi e ka mohuar duke thënë se ka një stil të veçantë dhe se është shumë ndryshe...

>> Full biography >>


  • Find Dafina Rexhepi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  153

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018