A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Knockdown  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Hekuran Krasniqi

Song from the album:

"Knockdown"

Participating in

Zhurma Show 2008


Hekurani:
hey sexy mama esperame un poco
je shum cool babo je shum loco
bane toko lkuren e ki qoko je come stella gimme un poco

le le le le le le le lej

Dafina:
Shokve të vet ju tha vërtet ouoou...
Që më bën për vete shum lehtë ouooo....
Më bëre të jam shumë e zjarrtë haii...
E ti them jo me zë të lartë ouoououo...

Knockdown në rrugë të parë përcjell me një të shaar
Knockdown dikur i them që aspak s`më pëlqen !!!

REF:

Knockdown në rrugë të parë përcjell me një të shaar
Knockdown dikur i them që aspak s`më pëlqen !!!

Hekurani:
hey sexy mama esperame un poco
je shum cool babo, je shum loco
bane tokolkuren e ki qoko je come stella gimme un poco

GRAMAFON make this thing blow up high
GRAMAFON make this thing blow up high


Lyrics submited by Nemi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018