A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dafina Zeqiri - Kjan Sy Zeza Per Jaran  (Feat. Gratë)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/01/2011

2011-01-06T07:20:29

ndrras te vekut kush po kjan
kjan syzeza o per jarane
kjan syzeza o per jarane
dushk e bar o ne mal po i thane

dushk e bar ne mal po i thane
nuk pe len o veren me dal
nuk pe len o me dal sivjet
per at djal o qe naj ka vdeke

per at djal o djale te ri e a e din
atdhe ku e kan shtie a e din atdhe ku e kan shtie nvorre treja o ner qat blije

nvorre treja o ner qat blije
amjep iz oj nan tshoj e trri e
a mjep iz oj nan te shkoj e te rri
e se kem pas oj nan jaranie


Lyrics submited by Lenaaaaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018